חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עולם עיצוב הבית

איזה רהיטים כדאי לנקות כאשר נכנסים לבית חדש?

 

כאשר נכנסים לבית חדש, כדאי לנקות את כל הרהיטים, אך ישנם מספר רהיטים בעלי חשיבות מיוחדת. רהיטים אלו הם אלו שנמצאים בשימוש רב, או אלו שנמצאים במקומות שבהם נוטים להצטבר לכלוך וחיידקים.

 

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים הוא פעולה חשובה, שיכולה לשפר את המראה של הבית, להפחית את הסיכון להתפשטות אלרגיות ולהאריך את חיי השטיח. ישנן מספר שיטות לניקוי שטיחים, כאשר השיטה המתאימה ביותר תלויה בסוג השטיח.

עבור שטיחים העשויים מסיבים טבעיים, ניתן להשתמש במכונת שטיפה מקצועית. מכונת שטיפה זו משתמשת בתערובת מים וסבון עדין, כדי לנקות את השטיח מבלי לפגוע בו.

עבור שטיחים העשויים מסיבים סינתטיים, ניתן להשתמש במכונת שטיפה ביתית. עם זאת, חשוב להשתמש במצבי שטיפה עדינים, כדי לא לפגוע בשטיח.

אם ישנם כתמים על השטיח, ניתן להשתמש במוצרים מיוחדים להסרת כתמים. חשוב לקרוא את ההוראות שעל התווית, לפני השימוש במוצר.

שולחנות וכסאות

 

שולחנות וכיסאות נוטים להצטבר בהם לכלוך, אבק, כתמים ועוד. חשוב לנקות אותם באופן קבוע, כדי לשמור על המראה שלהם ולמנוע התפשטות לכלוך וחיידקים. ניתן לנקות שולחנות וכיסאות באופן עצמאי, או להזמין חברת ניקוי מקצועית.

 

ארונות

 

ארונות נוטים להצטבר בהם לכלוך, אבק, קרדית אבק ועוד. חשוב לנקות אותם באופן קבוע, כדי לשמור על הפריטים שבתוכם ולמנוע התפשטות לכלוך וחיידקים. ניתן לנקות ארונות באופן עצמאי, או להזמין חברת ניקוי מקצועית.

 

ברזים ומשטחים

ברזים ומשטחים נוטים להצטבר בהם לכלוך, אבנית ועוד. חשוב לנקות אותם באופן קבוע, כדי לשמור על המראה שלהם ולמנוע נזק. ניתן לנקות ברזים ומשטחים באופן עצמאי, או להזמין חברת ניקוי מקצועית.

 

ניקוי ספות

ניקוי ספות הוא פעולה חשובה, שיכולה לשפר את המראה של הבית, להפחית את הסיכון להתפשטות אלרגיות ולהאריך את חיי הספה. ישנן מספר שיטות לניקוי ספות, כאשר השיטה המתאימה ביותר תלויה בסוג הריפוד.

עבור ספות מרופדות בעור, ניתן להשתמש במטלית לחה וסבון עדין. חשוב להימנע משימוש במוצרים המכילים אלכוהול או חומרים ממיסים, שיכולים לפגוע בעור.

עבור ספות מרופדות בבד, ניתן להשתמש במכונת שטיפה מקצועית. מכונת שטיפה זו משתמשת בתערובת מים וסבון עדין, כדי לנקות את הספה מבלי לפגוע בה.

אם ישנם כתמים על הספה, ניתן להשתמש במוצרים מיוחדים להסרת כתמים. חשוב לקרוא את ההוראות שעל התווית, לפני השימוש במוצר.

 

סיכום

 

ניקיון רהיטים הוא פעולה חשובה, שיכולה לשפר את המראה של הבית, להפחית את הסיכון להתפשטות אלרגיות ולהאריך את חיי הרהיטים.

 

מודעות: