עולם עיצוב הבית

פתרונות אחסון

מחפשים פתרונות אחסון יצירתיים במיוחד עבור בתים קטנים?

יותר ויותר אנשים עוברים לגור בתוך בתים קטנים יחסית. הדבר נובע מכך שכולנו מעוניינים בקורת גג ורבים רוצים לקנות בית ולא להסתפק בשכירות, אם כי מצד שני – כולם מכירים בכך שהשטח של הבתים הולך וקטן. לכן, לא מעט אנשים מחפשים כיום פתרונות אחסון חכמים ויצירתיים במיוחד, אשר ישמשו אותם. אנו נסקור עבורכם, כמה מהפתרונות היצירתיים והיעילים ביותר שיש.

אילו פתרונות אפשר לאמץ?

  • שימוש כפול ברהיטים – ניתן למצוא כיום פתרונות אחסון מתוחכמים במיוחד, דרך רהיטים לשימוש כפול. כך למשל, אפשר למצוא כיום ספות ומיטות, אשר יש להם חלק חלול בתוכם. מדובר על חלק שניתן לפתוח ולגשת אליו – ובעצם לאחסן בתוכו פריטים שונים. הדבר מאפשר לחסוך במקום באופן משמעותי, ועם זאת, לא לרדת ברמת החיים. כך למשל בתוך הספה – אפשר לאחסן שמיכות, כריות לספה, וכיו"ב.
  • צרו נישות בחדרים – אם תסתכלו מעבר לדלתות בבית, תוכלו לראות שבצמוד אליהן, יש שטחים מתים רבים שאנו לא עושים בהם שימוש כי הם צרים מידי. אולם, מה יקרה אם תהפכו אותם לעמוקים יותר? התשובה היא פשוטה – תוכלו להציב בתוכם ארונות. לכן, כדאי לשקול שיפוצים קלים, ויצירת נישות בתוך הקירות בשטחים הצרים בבית, וכך מנצלים את המקום בצורה אידאלית.
  • בחרו בארונות יעילים – בבחירת פתרונות אחסון עבור הבית הקטן, כדאי לזכור שארון טוב, הוא ארון אשר מאפשר לכם לעשות שימוש מקסימלי בשטח שלו. מדוב על ארון עם מדפים אך גם עם קולבים, ואף עם מגירות שונות. ברגע שאפשר לאחסן פריטים מגוונים ורבים בארון – הדבר נחשב להצלחה.

ועוד שפע של פתרונות

כמובן שיש עוד מגוון רחב אשל פתרונות אחסון אשר ניתן לעשות בהם שימוש בבתים הקטנים. אל תשכחו שגם התקנה של מערכות מדפים שונות יכולה להיות יעילה מאד, וכן שימוש בארגזים מפלסטיק, יכול להיות נוח במיוחד.

מודעות:
דילוג לתוכן