עולם עיצוב הבית

מכונת ניקיון

מכונת ניקיון מומלץ לניקוי מחסנים

ניקוי מחסן הוא תהליך ניקוי שלא אמור להיראות שונה במיוחד מניקוי חדר שינה, חדר מדרגות, חדר סלון או כל חלל פנים אחר. יחד עם זאת, מחסנים יכולים להגיע לרמות זיהום והזנחה שבדרך כלל לא נמצא באף חדר בבית, פשוט מכיוון שהמחסן משרת אותנו לאחסן את כל מה שאנחנו לא רוצים לראות מול העיניים ביום יום. באחסון לקוי והזנחה, יכולים להיווצר גם לא מעט מוקדים של לכלוך, כתמים וזיהומים. דברים אלה נכונים למחסנים ביתיים ולבטח נכונים כאשר מדובר במחסנים למטרות מסחריות, במיוחד אם הם נועדו לאחסון של חומרים כימיים למיניהם, מוצרי מזון, חומרי גלם וכדומה.

שואב אבק מוט

אחד הכלים החשובים בכל תהליך של ניקוי מחסנים הוא שואב אבק מוט. שואב האבק מאפשר לנו להיפטר מהלכלוך היבש, שכבות אבק וערפיח, קורים של אבק על גבי הקירות וכדומה. חשוב מאוד שהשואב יהיה בפורמט של שואב אבק מוט, על מנת להבטיח גישה קלה ומהירה לכל פינה במחסן, גם בגובה הקרקע וגם בגובה התקרה. כמו כן, חשוב לוודא כי שואב האבק הנבחר הוא חזק דיו על מנת לאפשר הסרה של שכבות לכלוך יבש באפקטיביות גבוהה.

מכונת שטיפה

מכונת שטיפה היא מכונה שמאפשרת לכם להשלים את שטיפת הרצפה בצורה מהירה ואפקטיבית, ואף להסיר כתמים, לכלוך וזיהומים שלא ניתן להסיר באמצעות מגב וסמרטוט. הרעיון של מכונת שטיפה הוא הפעלה אינטנסיבית של תנועת שפשוף וזאת באמצעות משטח מסתובב שמייצר פעולת שפשוף ממוקדת ורציפה על כל נקודה ונקודה. תנועה זו מקבילה להעברת מגב עם סמרטוט מאות פעמים בדקה על תא שטח מסוים, ואת זה לא ניתן לעשות בצורה ידנית, לא במקרה של ניקוי מחסנים ולא בשום מקרה אחר. מכונת שטיפה טובה, יודעת לבצע את פעולת הניקוי באמצעות כמות מינימלית של מים ובשילוב עם חומרי ניקוי ייעודיים.

מכונת פוליש

לבסוף, כדאי גם להצטייד במכונת פוליש שיכולה להחזיר למחסן את המראה החדש לחלוטין. מכונת הפוליש עושה שימוש עם חומרים ייעודיים, שמאפשרים להחזיר את הברק לרצפת המחסן ולהפוך אותו לחדר נקי, רענן וכמעט סטרילי. ישנם כמובן דגמים שונים של מכונות פוליש ואתם יכולים לבחור את הדגם המתאים לכם ביותר בהתאם לגודל המחסן ולתדירות הניקיון שאתם מייעדים לו. חברת ניקוי מחסנים מקצועית תוכל להמליץ לכם גם על מכשירים מומלצים נוספים וגם על דגמים ספציפיים שכדאי להצטייד בהם לטובת מטרה זו.

מודעות:
דילוג לתוכן