עולם עיצוב הבית

תחזוקה נכונה של מחסן לגינה

אחרי שרכשתם מחסן גינה בוודאי תחשבו שנגמרה העבודה שלכם ומפה יש לכם שטח אחסון קבוע שיענה על כל הצרכים שלכם. אם לא תתחזקו את המחסן נכון, צפויה לכם לא רק עבודה קשה בהמשך אלא עלויות כספיות גבוהות בטיפולים שהוא יצטרך לעבור.

מה בכלל יכול להיהרס במחסן?

מחסן לגינה הוא פתרון אחסון נהדר אך אנשים רבים בטוחים שהוא חזק ועמיד ואין שום צורך לטפל בו במשך כל שנותיו. זו הנחה שגויה של ישראלים שמתעצלים לתחזק אותו נכון, כאשר בדרך כלל המחסנים הכי עמידים דורשים תחזוקה מינימלית במיוחד שגם אותה לא הרבה זוכרים לבצע. המחסן יכול לשנות את צבעו בגלל השמש והוא דורש צביעה מחודש כל כמה שנים, הוא דורש בדיקת איטום של הגג ושל החלונות וכמובן טיפול בסדקים שיכולים להופיע בו. בדרך כלל מדובר על נזקים שקורים שנים אחרי הקנייה שלו אך חשוב להעניק תשומת לב וטיפול מיידי בכל ממצא כזה או אחר.

תשמרו על המחסן והוא ישמור על החפצים שלכם
  • קשה מאוד להאמין שמשהו יכול לפגוע במחסן הגדול והחדש שזה עתה מצא נחלה בגינתנו אך כל מחסן, גם מחסנים פלסטיק חזקים וגם מחסני עץ כבדים ויציבים, יכולים להינזק בגלל תנאי מזג האוויר. התחזוקה הכי חשוב היא בדיקת איטום של המחסן. מידי פעם בדקו את הגג בתקופה הגשומה כדי לראות האם יש נזילה כלשהי. לא רק שהציוד שלכם יכול להיהרס בגלל המים, החור שגורם לנזילה או בעיית האיטום שקיימת יכולה להחמיר משמעותית עם חלוף הזמן ללא טיפול.
  • עוד תחזוקה שכל אחד צרי להכיר היא צביעה וחידוש של המחסן. מחסן לגינה יכול להיות מעץ ויכול להיות מפלסטיק דבר שמשפיע מאוד על רמת התחזוקה ואופי התחזוקה הנדרשת. מחסן מעץ דורש צביעה וחידוש כל כמה שנים וכדאי מאוד לבצע אותה אחת לשנה אך גם מחסן מפלסטיק צריך לעבור צביעה מחודש אחרי כמה שנים כדי לשמור על העיצוב שלו.
הניקיון היא התחזוקה החשובה ביותר
אין ספק שמה שבסוף ישמור על המחסן לגינה החדש שלכם הוא הניקיון. אם לא תנקו את המחסן הוא יהיה מלוכלך מאוד ויהיה לכם קשה מאוד לאחסן בו את החפצים החשובים שלכם. ניקיון שבועי בסיסי יכול להיות מספק וההתמדה בעניין זה חשובה מאוד.

אנחנו כאן בשבילכם למחסנים הכי טובים שתוכלו לבקש. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

מודעות:
דילוג לתוכן