עולם עיצוב הבית

מחסנים

מחסנים לגינה בסגנון מודרני

המחסנים יכולים לפתור בעיות רבות שצצות לאנשים רבים, בין אם מדובר על בעלי מקצוע שצריכים שטחי אחסון חדשים ובין אם מדובר על אנשים פרטיים שבסך הכול רוצים לאחסן את ה צעצועים של הילדים עד שיהיה בהם שימוש חוזר. מחסנים לגינה יכולים להיות פתרון מושלם לכול אחד גם בגינות קטנות יחסית כאשר הם יכולים להתאים בצורה מושלמת לכל גינה בכל צורה כאשר הפן העיצובי שלהם משובח ביותר. יש חומרים שונים מהם ניתן לבחור את המחסן הבא שלכם החל מפלסטיק, עץ ואלומיניום אך PVC מסתמן כחומר המוביל למחסנים בזכות היתרונות האיכותיים שלו.

מה זה מחסנים לגינה מ PVC?

  • ה-PVC הוא חומר איכותי מאוד ששייך למשפחת הפלסטיק. למעשה מדובר על משטחים איכותיים מאוד שזוכים לתכונות טובות יותר מפלסטיק למרות שקשה לעתים לדעת מתי מדובר בפלסטיק ומתי ב-PVC, בעיקר בכל עניין העמידות. פלסטיק דק יותר ועמיד פחות ולמעשה לא יכול לשמש למחסנים גדולים מאוד בעוד פלטות PVC יכולות להרכיב מחסנים גדולי ממדים שיהיו שימושיים גם לגינות גדולות ולאחסון של מוצרים רבים.
  • ה-PVC הוא חומר מוביל בתחום העמידות. הוא יכול להחזיק לאורך עשרות שנים מה שנותן לכם שקט נפשי עד לקניית המחסן הבא שלכם וזה רק במידה והמחסן ייחבל בצורה משמעותית. במידה ותשמרו עליו מחבלות, יש סיכוי שהוא פשוט יישאר בבית עד שהילדים שלכם ירשו אותו מה שמבטיח לכם את הקנייה הטובה ביותר עבורכם. החומר הנפלא עמיד ביותר בפני מזיקים, אטום ברמה הגבוהה ביותר וכמובן שתנאי מזג אוויר לא ישפיעו עליו החל מלחות ויובש, רוחות חזקות, גשמים וגם לא סופות ברד במקרים הגרועים יותר.
  • מחסנים לגינה מ-PVC מהווים מהפכה אמיתי גם בתחום המחירים. בעוד מחסנים אחרים יעלו כמה אלפי שקלים, מחסנים אלו יכולים לעלות גם כמה מאות וישרתו אתכם למשך שנים רבות.

מחסנים לגינה בטיחותיים לחלוטין

מחסנים לגינה מ-PVC  איכותיים מאוד גם בכל מה שקשור לבטיחות. מעבר לעובדה שלא מדובר על מחסני עץ שיכולים להיאכל על ידי טרמיטים ולמשוך מזיקים רבים, הוא לא דליק בשום צורה גם אם לא תתחיל בו בערה אמיתית. בסופו של דבר למי שיש ילדים זוהי אבן חשובה שתרד מהלב בכל תרחיש אפשרי.

מודעות:
דילוג לתוכן