קטגוריה
צבע:
גודל:
 
 
 
 
 
 

מחסנים לגינה - דגשים לפני רכישה

 
 
 
 
במערכת השיקולים שלנו, כאשר אנחנו רוכשים מחסן לגינה, עומדים מספר פרמטרים שאנחנו לוקחים בחשבון, החל מגודל (שטח וגובה), מחיר, איכות, עיצוב וכדומה. במאמר זה אנחנו רוצים להפנות את תשומת ליבכם לעוד מספר פרמטרים שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם מתלבטים איזה מחסן לקנות מבין מחסנים לגינה שמוצעים לכם.

לפני שנתחיל נציין את המובן מאליו, כאשר אתם רוכשים מחסן לגינה, תבחנו אילו שימושים אתם מתכוונים לעשות בו, ואיזה שטח אתם יכולים לפנות עבורו. בהתאם למה שתחליטו, תוכלו לקבוע אילו מחסנים לגינה לבחון לפני רכישה ומה התקציב שאתם מוכנים להפנות לשם כך.
 

פרמטרים לקניית מחסן גינה

 
כעת נציג בפניכם מספר פרמטרים שעליכם להכיר ולשים את תשומת ליבכם אליכם, בעת שאתם רוכשים מחסני גינה. חשוב לנו להדגיש שכל אחד מהפרמטרים הנ"ל, קיים במחסנים שלנו.
 

הגנה מלאה ממים

 
לכאורה זה נראה דבר אלמנטארי, אך תחשבו מה קורה במחסן שאין לו הגנה כזו. עם הגשם הראשון כל הציוד שלכם ייהרס. המחסן חייב להיות אטום מכל הכיוונים באופן הרמטי. זו הסיבה אגב שמומלץ מאוד לרכוש מחסן עם רצפה מובנית או לחילופין, לרכוש רצפה עליו המחסן יעמוד. כך מים לא יוכלו להיכנס דרך המרווחים שבין קירות המחסן לאדמה.
 

מוגן מפני אש

 
גם זה נשמע כמו משהו אלמנטארי, אך זה כלל לא בטוח. כאשר אתם רוכשים מחסן לגינה תוודא שהוא אכן מוגן מפני דליקות. אנחנו שמחים ליידע אתכם שהמחסנים שלנו אינם דליקים.
 
 
 
מחסנים לגינה
 
 
 
 

מוגן מפני קרינות UV

 
קרני UV עלולים לגרום לשחיקה ופגיעה בקירות המחסן, כתוצאה מחשיפה ממושכת לשמש. לכן חשוב לוודא, שהמחסן מוגן מפני קרינה זו באמצעות חומרים שונים שנמצאים על גבי קירותיו השונים.
 

חיזוקים

 
מחסנים לגינה אומנם עשויים מפלסטיק, אך חלקים שונים בהם מחוזקים במתכת. מדובר על הצירים, ידיות וחלקים נוספים. זה חשוב מאחר וזה הופך אותו לחזק ויציב יותר. אומנם יהיה קשה להזיז אותו ממקום למקום בגלל שהוא ישקול יותר (אלא אם כן אתם מפרקים אותו) ובכל זאת, עדיף שהוא יהיה מחוזק.
 

מחסנים לגינה - משקל

 
רוב המחסנים לגינה, מעצם היותם עשויים קירות פלסטיק מחוזקים במתכת, שוקלים עשרות קילוגרמים, על פי סוג המחסן וגודלו. זה מהותי במידה לשלב בו תחליטו היכן אתם רוצים להציב אותו. היכולת להזיז אותו ממקומו היא נמוכה, ויש צורך לפרק אותו. תהליך הפירוק וההרכבה הוא יחסית קל, ויש לשם כך הוראות ואתם יכולים לקבל ייעוץ והדרכה, אך עליכם לקחת בחשבון את המשקל, הוא יהיה בעל גורם משמעותי בתהליך זה.