עולם עיצוב הבית

מחסן גינה ישראלי או תוצרת חוץ

מחסן לגינה הוא אחד מפתרונות האחסון הכי טובים שיש ולמעשה גם אחד הנפוצים ביותר בישראל. לאנשים שיש להם גינה גדולה יש את האפשרות הכי טובה לקבל עוד שטח לאחסן בו את הצעצועים של הילדים, מוצרים שהם כבר לא צריכים ולמעשה כל פריט שהוא. האם כדאי לבחור מחסן גינה תוצרת הארץ או תוצרת חוץ? זה הזמן לגלות.

מה חשוב לזכור לפני רכישת מחסן לגינה?

מחסן לגינה יכול להיות הבחירה הכי טובה עבורכם. הוא יספק לכם שטח נוסף לאחסן בו כמות לא מבוטלת של פריטים תוך כדי שהוא משתלב בעיצוב בצורה פנטסטית ואף יכול לשפר את נראות הגינה וגם להעלות את ערך הבית. עם זאת, בחירה לא נכונה של מחסן לגינה עלולה להיות בעייתית מאוד ולא רק מבחינת ההתאמה לשטח הגינה או לנראות שלה אלא בעיקר לשימושיות ולעמידות. מחסן שאינו אטום או מחסן שלא יעמוד בתנאי מזג האוויר הקשים במדינת ישראל יכול להיות בחירה רעה מאוד לטווח הארוך, גם לכיס שלכם, גם לעצבים שלכם ובעיקר למוצרים שמאוחסנים בתוכו.

מחסן ישראלי או תוצרת חוץ?

כשבוחרים מחסן לגינה נשאלת אחת השאלות החשובות ביותר והיא בעניין שנוגע יותר מכול לכל אחד מאיתנו, התקציב. אין ספק שכולנו רוצים מחסן מעוצב שיהיה בגינה ויפאר אותה עוד יותר ממה שהיא כעת, ואין ספק שכולנו רוצים מחסן עמיד ביותר שיהיה שימושי גם בעוד עשר שנים ובכל תנאי מזג אוויר, אך המחיר יכול להיות לנו לרועץ. המחיר יכול לנוע בין 1000 שקלים למחסן קטן ועד 8000 למחסן גדול מאוד וכמו שאנו כבר יודעים, גם במחירים למחסני גינה השמיים הם הגבול. מחסנים בחו"ל יכולים לעלות פחות ממחסנים תוצרת ארץ אך יש כמה דברים שחשוב לזכור.

העניין החשוב ביותר – העמידות
יש לא מעט סוגים של מחסנים לגינה ומסקירה מהירה של השוק יהיה ניתן כבר להבין שיש כמה אפשרויות בולטות מאוד: יש מחסני עץ, יש מחסני אלומיניום ויש את המחסנים שהפכו כבר להיות הלהיט הבא, מחסני PVC. כל אחד מהמחסנים האלו יכול להיות באיכויות שונות ולכם אסור לבחור את המחסן הבא שלכם רק לפי הסוג אלא לבדוק את תו האיכות שלו, תן התקן שלו וכמובן לסקור את החברה שמספקת אותו. בסופו של דבר מחסני PVC שנחשבים לאיכותיים יכולים להיות ממש לא עמידים לחום כבד, כי באותו מקום שהוא מיוצר לא בטוח שחם כמו בקיצים הלוהטים שיש בארץ.
האם המחיר באמת יותר זול?
אם תבחנו את המחסנים לגינה שיש באתרי האינטרנט בחו"ל, מאתרים של חברות ספציפיות ועד אתרים כמו אלי אקספרס, איביי או אמזון, מהר מאוד תבינו שהפערים מאוד גדולים. אבל, חשוב לזכור שהמחסנים האלו יגיעו אליכם רק אחרי שתשלמו את המשלוח. בארץ המשלוח יכול לעלות לכם הרבה פחות כסף ולא מעט מבצעים מציעים לכם משלוח חינם. המשלוח יכול לעלות לכם ממאות ועד אלפי שקלים ולכן חשוב שתעשו את השיקולים האם זה בכלל כדאי, יחד עם פרמטר העמידות שכבר הזכרנו מקודם. לא בטוח שזו הצעה כ"כ משתלמת כמו שחשבתם, ובטח כשצריך להרכיב אותו לבד.

האם ניתן לבחור מחסן גינה בהתאמה אישית?

אם יש יתרון אחד מובהק למחסני גינה תוצרת ארץ זו הבחירה האישית שלכם. בסופו של דבר יש גינות בגדלים שונים ובעיצובים שונים ואין כמו לבחור את המחסן בדיוק כמו שאתם רוצים אותו. מחסנים מחו"ל לא יכללו את האפשרות הזו ויחד עם זאת, יכול להיות שתקבלו חתול בשק וכמובן תחכו שבועות רבים עד שהמחסן יגיע.
מודעות:
דילוג לתוכן