עולם עיצוב הבית

מדפים מודולרים למחסן

על איזה צורך מדפים מודולרים נותנים מענה?

במחסנים בים שבהם יש צורך לתכנן בצורה חכמה אתשיטת האחסון, עומדים תמיד מנהלי הלוגיסטיקה בפני אתגר לא קטן. רכישת כמות קטנה מידי של אמצעי אחסון, עלולה להיות בעייתית שכן המחסן עלול לעמוד בלחץ אדיר של מוצרים, מבלי שיש אמצעים טובים לאחסון. מהצד השני, רכישת כמות גבוהה מדיי של אמצעי אחסון, עלולה לגרום לכך ששטח המחסן יבוזבז, אם אין מספיק מוצרים. הפתרון למקרים הללו, הוא לרכוש מדפים מודולרים, שמאפשרים בעצם שינוי ושליטה בכמות המדפים שבהם עושים שימוש.

מהם היתרונות של המדפים המודולרים?

  • שינוי השטח – בראש ובראשונה, מדפים מודולרים מאפשרים הזזה ולכן השטח שהם תופסים הוא לעולם איננו קבוע. כאשר יש צורך באחסון מאסיבי יחסית – אפשר לפתוח את המדפים ולעשות בהם שימוש. כאשר אין בהם צורך – אפשר להצמיד אותם אחד לשני, וכך לחסוך מקום בתוך המחסן.
  • התאמה אישית – בניגוד למערכות אחסון אחרות, במידה ואתם רוכשים מדפים מודולרים, הרי שאינכם זקוקים לרכוש כמות קבועה של מדפים. כאן, אתם בוחרים את כמות המדפים לרכישה, בהתאמה אישית לפי הצרכים שלכם.
  • תחזוקה פשוטה – קל מאד לתחזק ולשמור על מדפים מודולרים, והדבר נעשה בכמה אמצעים נוחים. את הניקיון אפשר לבצע עם מטלית רגילה (המדפים עשויים ממתכת), ויותר מכך, לא צריך לעשות. המדפים עצמם עמידים במיוחד, ויכולים לשמש אתכם לשנים רבות.
  • התאמה למשאות שונים – על המדפים המודולרים אפשר להציב חפצים שונים במשקלים משתנים. ישנם מדפים שמתאימים לנשיאה של חפצים קלים, ויש כאלה שמתאימים למשאות כבדים.

לבחור במדפים שמתאימים לכם

כפי שאתם יכולים לראות, המדפים המודולרים יכולים להתאים לכם בצורה פשוטה במיוחד. מדובר על מדפים שיכולים להתאים כמעט לכל מי שמחפש שיטת אחסון חכמה במיוחד, במחסן גדול, ומעוניין בניצול איכותי ביותר של השטח.

מודעות:
דילוג לתוכן