עולם עיצוב הבית

כמה עולה מחסן גינה

הסוף לבלגן בחצר

אם יש לכם חצר פרטית ואתם רוצים לעשו תסדר בבלגן הגיע הזמן לרכוש מחסן גינה. מחסן גינה יכול להיראות לכם הוצאה יקרה רק לטווח הקצר כי לטווח הארוך אתם תקבלו שטח אחסון חשוב מאוד שייתן לכם אנחת רווחה בכל מה שקשור לסידור הבלגן בבית בעיקר כאשר יש לכם ציוד רב שאתם רוצים לשמור אך מצד שני לא להפוך את הבית עצמו למחסן. אם יש לכם צעצועים ישנים, כלי עבודה או ציוד שאתם לא משתמשים בו אך גם לעת עתה לא רוצים לזרוק, מחסני גינה יכולים להיות מתאימים ביותר לגינה שלכם כך שלא רק שהם לא יגרעו מהעיצוב אלא גם יוסיפו לו מאוד.

אז כמה עולה מחסן גינה?

  • כשרוכשים מחסני גינה חשוב מאוד לרכוש מחסן איכותי ללא פשרות ולא מחסן שיהיה נוח בגלל המחיר לטווח הקצר אך יהיה נזק לטווח הארוך. מחסן גינה הוא נכס לשנים ארוכות וחשוב לקנות מחסן עמיד שיחזיק מעמד היטב בכל תנאי מזג אוויר, שיהיה המבודד ואטום לאחסון ראוי ללא תקלות ומצד שני שהעיצוב שלו יתאים בדיוק למה שחיפשנו. מחסני גינה ניתן לקנות במגוון גדלים ומגוון סוגים והמחיר משתנה בהתאם לפי שני הפרמטרים הללו.
  • אחד המחסנים הנפוצים ביותר הוא מחסן מעץ. מחסן מעץ יכול לעלות בין כמה מאות שקלים למחסן קטן ועד כחמשת אלפים שקלים למחסן גדול מאוד. חשוב מאוד להתאים את שטח המחסן לאופי האחסון שלנו ואם אין צורך בשטח גדול מידי אז לא לקנות מחסן גדול שיתפוס סתם מקום. מחסנים מפלסטיק או מחסנים ממתכת יכולים להיות זולים יותר מעץ אך תלוי מאוד באיכות המתכת כיוון שמחסני גינה ממתכת יכולים להיות איכותיים מאוד ויקרים יותר. מחסנים מאלומיניום הם אמנם עמידים מאוד אך יש רבים שטוענים שהם לא משתלבים היטב בתפאורה כמו מחסנים מעץ.

מחסני PVC בצבעים ומגוון עיצובים

כמה עולה מחסן גינה – מחסני PVC  הם מהמחסנים היותר איכותיים כיוון שמדובר על חומר עמיד למים ועמיד לאש כך שהבטיחות של תכולת המחסן שלכם מוגנת מכל פגע. מחסני גינה כאלו מגיעים במגוון עיצובים והם אמנם יקרים יותר, מתחילים מאלף שקלים למחסן קטן ויכולים להגיע עד עשרת אלפים שקלים למחסן גדול, אך הם שווים את ההשקעה לטווח הארוך.

מודעות:
דילוג לתוכן