עולם עיצוב הבית

כיצד לנקות ביסודיות ויעילות את המחסן

מחסן גינה יכול להיות הפתרון הכי טוב לאחסון קל ונעים בבית והוא תורם לא מעט גם לעיצוב הגינה שלכם. יחד עם זאת, חשוב לזכור שהוא אחד המקומות הכי מלוכלכים שיש לכם בבית ואם לא תרצו לפגוע באיכות האחסון תצטרכו לנקות אותו היטב.

לנקות את המקום שאנו מבקרים לעתים תכופות

גם ככה לנקות זו לא משימה מהנה במיוחד אך מה שמניע אותנו היא העובדה שלאחר מכן הבית יהיה נקי ומצוחצח ואנחנו נהנה מאיכות חיים גבוהה יותר, גם אם זה יתאפשר עד לניקיון הבא כשהבית יהיה מלוכלך שוב. לעומת זאת, כשאנו מנקים את המחסן או כל אזור אחר שאנו לא עוברים בו לעתים תכופות, אנו מרגישים שזה מיותר כי גם ככה אנחנו מגיעים אליו אחת לכמה שבועות אם בכלל. זה לא משנה אם אתם פוקדים את המחסנים שלכם כל יומיים או כל שבועיים, אם לא תנקו אותו המקום יהיה מאוד לא בריאותי, מזיקים יגיעו והחפצים שמאוחסנים יינזקו.

כך תנקו את המחסן ביעילות וביסודיות

  • כדי לנקות ביעילות חשוב מאוד לתכנן את הסדר במחסן בצורה שהתהיה נוחה לניקיון. נסו שלא יהיה דבר על הרצפה וכל מה שיכול להיות על מדף, שיהיה על מדף, וכדאי מאוד לדאוג ליחידות מדפים על גלגלים שניתן להזיז ביתר קלות. בצורה כזו יהיה פשוט ניתן להזיז את יחידת המדפים ולנקות את כל האזורים לפי סדר.
  • חשוב להתחיל לנקות בחוכמה מהחלק הפנימי שלו ועד היציאה. כך שלא תצטרכו לדרוך היכן שניקיתם דבר שבוודאות יהיה הרבה פחות יעיל ולמרות שזה נשמע דבר די בסיסי, זה קורה לכולם.
  • כדי לנקות מחסנים בצורה נוחה יותר תדאגו שיהיה לכם גוף תאורה חזק שיכול להראות לכם איפה מלוכלך. בנוסף, חשוב לאוורר את המקום בעיקר אחרי ששטפתם וכך הוא יתייבש בצורה מהירה יותר ויהיה נקי באופן יסודי.
נקו לעתים תכופות והכל יהיה קל יותר
הבעיה בניקוי של מחסן גינה היא שמנקים אותו פעם בשנה במקרה הטוב ואז כל ניקיון הופך להיות בעיה של ממש ואתם צריכים לפנות כמה שעות טובות לניקיון יסודי. במקום לנקות לעתים רחוקות, נקו אותו כל שבוע כחלק מהניקיון השבועי בבית וכך הניקיון תמיד יהיה הרבה יותר פשוט
מודעות:
דילוג לתוכן