ראשי » גדרות – גדר לגינה

גדרות – גדר לגינה

מנרב פלסט מתמחה בתחום מוצרי פלסטיק עמידים ומעוצבים, ומציעה מגוון של גדרות פלסטיק לגינה.2

תרכובת ה-PVC  הייחודית שפותחה ומיוצרת במפעלי מנרב פלסט בישראל מבטיחה עמידות יוצאת דופן כנגד פגעי מזג האוויר לאורך שנים ארוכות, מגוון רחב של עיצובים ייחודיים והרכבה קלה ופשוטה.

גדר ותיחום שטחים בכל היקף נעשה כיום קל ופשוט בזכות גדרות PVC  לגינה, והמחירים הנוחים אל מול האלטרנטיבות הפכו את גדרות הפלסטיק לפופולאריות
ביותר. בשונה מגידור בעזרת חומרים יקרים יחסית כמו מתכת או עץ, הרגישים לקרני השמש ולרטיבות ומצריכים תחזוקה, גדר לגינה מפלסטיק מעניקה ראש שקט ללא צורך בתחזוקה, מאפשרת הרחבה והתאמה של היקף הגידור בקלות ובפשטות ושומרת על המראה החדש לאורך שנים.

למה לקנות דווקא גדר לגינה של ״מנרב פלסט״?

גדרות עמידות בכל תנאי מזג האוויר

גדרות הפלסטיק לגינה של מנרב פותחו בישראל במיוחד על מנת לענות על תנאי מזג האוויר הישראלי, הכוללים קיץ חם וממושך תחת קרינת UV ישירה לצד חורף מלווה במשקעים רבים : בעוד שכל גדר המוצבת בקרקע מגיבה הן לקרינתUV  וכן סופחת רטיבות וניזוקה כתוצאה מכך, גדרות הפלסטיק של מנרב אדישות לתנאי מזג האוויר ויכולות להיות מוצבות בקרקע רטובה כמו גם בשמש ישירה ללא כל בעיה – ולכך במיוחד הן נועדו.

גדר לגינה עם עיצוב דקורטיבי

תהליך ייצור הפרופילים הייחודי של מנרב מעניק שפע של עיצובים לבחירת גדר לגינה וגדר לכל צורך, לרבות הזמנות בגדלים או עיצובים מיוחדים. גדרות PVC  מעניקות את היכולת לגדר היקפים גדולים וכן לתחום שטחים קטנים בצורה אסתטית במיוחד, במראה רומנטי ייחודי וביעילות מרבית. ההתקדמות הגדולה בטכנולוגיית תרכובות הPVC  ויכולות העיצוב מעניקה פתרון לגידור כל שטח ולכל מטרה.

הרכבה קלה ופשוטה

מחשבה רבה הושקעה על ידי צוות הפיתוח של מנרב בהכנת מארזים ניידים וקלים של גדר לגינה שמוכן להתקנה עצמית, בתהליך הרכבה קל ואינטואיטיבי, קצר ופשוט. באופן מודולרי ובאותו תהליך ניתן להרחיב את השטח עם גדר, להוסיף או להחליף אלמנטים ועוד.

עבור רבים הנרתעים מהעלויות הגבוהות או הטרחה הכרוכה ב- גדר של שטח הבית והגינה, מעניקות גדרות פלסטיק לגינה את הפתרון המושלם, במחיר נוח ובקלות : אנו מזמינים אתכם לעיין במגוון גדרות הפלסטיק לגינה שלנו ולהתרשם מהתהליך הפשוט של הרכבת הגדר בשטח.

צוות מנרב פלסט עומד לרשותכם בכל עת ולטובת כל שאלה.

לבחיתרתך מספר דגמים: (יש ללחוץ על התמונה למעבר לעמוד המסביר על דגם הגדר)

גדר לגינה צבר

לחץ כאן : גדר צבר

גדרות פריס

לחץ כאן : גדר פריס

גדר אוסלו

לחץ כאן : גדר אוסלו