קטגוריה
צבע:
גודל:
 
 
 
 
 
 

גדרות

 

"מנרב פלסט": גדרות לגינה

 
 
"מנרב פלסט" מתמחה בתחום מוצרי פלסטיק עמידים ומעוצבים, ומציעה מגוון של גדרות פלסטיק לגינה.

תרכובת ה-PVC הייחודית שפותחה ומיוצרת במפעלי "מנרב" בישראל מבטיחה עמידות יוצאת דופן כנגד פגעי מזג האוויר לאורך שנים ארוכות, מגוון רחב של עיצובים ייחודיים והרכבה קלה ופשוטה.

גידור ותיחום שטחים בכל היקף נעשה כיום קל ופשוט בזכות גדרות PVC לגינה, והמחירים הנוחים אל מול האלטרנטיבות הפכו את גדרות הפלסטיק לפופולאריות ביותר. בשונה מגידור בעזרת חומרים יקרים יחסית כמו מתכת או עץ, הרגישים לקרני השמש ולרטיבות ומצריכים תחזוקה, גדר פלסטיק לגינה מעניקה ראש שקט ללא צורך בתחזוקה, מאפשרת הרחבה והתאמה של היקף הגידור בקלות ובפשטות ושומרת על המראה החדש לאורך שנים.

עמידות בכל תנאי מזג האוויר: גדרות הפלסטיק לגינה של "מנרב" פותחו בישראל במיוחד על מנת לענות על תנאי מזג האוויר הישראלי, הכוללים קיץ חם וממושך תחת קרינת UV ישירה לצד חורף מלווה במשקעים רבים : בעוד שכל גדר המוצבת בקרקע מגיבה הן לקרינתUV וכן סופחת רטיבות וניזוקה כתוצאה מכך, גדרות הפלסטיק של "מנרב" אדישות לתנאי מזג האוויר ויכולות להיות מוצבות בקרקע רטובה כמו גם בשמש ישירה ללא כל בעיה – ולכך במיוחד הן נועדו.
 
 
 
עיצוב דקורטיבי לכל סגנון: תהליך ייצור הפרופילים הייחודי של "מנרב" מעניק שפע של עיצובים לבחירת גדר לגינה וגדר לכל צורך, לרבות הזמנות בגדלים או עיצובים מיוחדים. גדרות PVC מעניקות את היכולת לגדר היקפים גדולים וכן לתחום שטחים קטנים בצורה אסתטית במיוחד, במראה רומנטי ייחודי וביעילות מרבית. ההתקדמות הגדולה בטכנולוגיית תרכובות הPVC ויכולות העיצוב מעניקה פתרון לגידור כל שטח ולכל מטרה.

הרכבה קלה ופשוטה: מחשבה רבה הושקעה על ידי צוות הפיתוח של "מנרב" בהכנת מארזים ניידים וקלים של גדרות גינה מוכנות להתקנה עצמית, בתהליך הרכבה קל ואינטואיטיבי, קצר ופשוט. באופן מודולרי ובאותו תהליך ניתן להרחיב את השטח המגודר, להוסיף או להחליף אלמנטים ועוד.

עבור רבים הנרתעים מהעלויות הגבוהות או הטרחה הכרוכה בגידור שטח הבית והגינה, מעניקות גדרות פלסטיק לגינה את הפתרון המושלם, במחיר נוח ובקלות : אנו מזמינים אתכם לעיין במגוון גדרות הפלסטיק לגינה שלנו ולהתרשם מהתהליך הפשוט של הרכבת הגדר בשטח.

גדרות לגינה - 10 שנות אחריות


צוות "מנרב פלסט" עומד לרשותכם בכל עת ולטובת כל שאלה.
 
 
 
 
גדרות לגינה