עולם עיצוב הבית

ארגון יעיל של מחסני גינה

רכשתם מחסן לגינה בשביל לאחסן בו את כלי עבודה, מכשירים וחפצים שונים, כעת אתם שואלים את עצמכם, איך אתם יכולים לערוך ארגון יעיל ב- מחסני גינה שלכם בשביל שתוכלו לעבוד איתו בצורה נכונה. בשביל זה אנחנו כאן. במאמר זה אנחנו ניתן לכם מספר טיפים והמלצות כיצד לשמור על ארגון יעיל של מחסנ גינה.

לפני שנציג בפניכם את הטיפים שלנו, אנחנו ניתן לכם שתי המלצות כלליות שקשורות למיקום של מחסני גינה, בשביל להקל עליכם את העבודה איתו. ראשית, המחסן צריך להיות ממוקם בשולי הגינה בשביל שתוכלו ליהנות מהגינה שלכם אך מצד שני רצוי שהוא יהיה ממוקם במקום ממנו תוכלו להוציא את הכלים והמכשירים בקלות. כך בכל פעם שתרצו לעבוד בגינה, זה לא יהפוך להיות מטלה קשה ומעייפת.

שנית, רצוי מאוד שהמחסן יהיה ממוקם באזור שיש בו תאורה (במידה ואין תאורה בתוך המחסן) וכן שיש בו חשמל. כך תוכלו לעבוד במחסן גם בשעות החשכה.

טיפים לאחסון – מחסני גינה

כעת נעבור לשורה של טיפים בכל הקשור לארגון יעיל של מחסני גינה, הטיפים יכולים להתאים לכל אחד, בכל סוג של מחסן, אך ברור מאליו שמי שיש לו מחסן גדול, יכול לשחק בצורה שונה עם הארגון שלו.

טיפ ראשון – אחסון מודולארי

הרעיון באחסון הוא, שהדברים בהם אנחנו משתמשים בתדירות גבוהה יהיו לפנינו בעוד דברים אחרים יהיו יותר מאוחר. לכן אנחנו צריכים להשתמש בפתרונות אחסון מודולארי. מלבד המחסן עצמו, רצוי להשתמש בארונות ובקופסאות שונות שיאפשרו לנו לאחסן בצורה נוחה ומסודרת את הדברים, כך שהכלים והמכשירים בהם אנחנו משתמשים בתדירות גבוהה יהיו לפנים והדברים האחרים יהיו מאחור.

טיפ שני – סדר קבוע של דברים

אתם רוצים למצוא כל דבר בלי לבזבז זמן? תארגנו את הדברים בצורה קבועה. מכשירים וכלים במקום אחד, חפצים ישנים במקום אחר. אל תערבבו ביניהם. זה יקל עליכם למצוא כל דבר.

טיפ שלישי – אל תכניסו למחסני גינה מעבר למה שאתם צריכים ויכולים

יש אנשים שהופכים מחסני גינה למקום אליו הם מכניסים כל דבר שהם לא רוצים בבית. לא כך צריך להיות, מחסן גינה הוא מקום לאחסון אך גם לעבודה. לכן חשוב שתאחסנו בו רק מה שאתם יכולים וצריכים.

טיפ רביעי – הפרדה בין דברים מסוכנים ללא מסוכנים

ייתכן מאוד שבמחסן תאחסנו חומרים וכלי עבודה מסוכנים, תשמרו אותם בנפרד מהדברים הלא מסוכנים. כך אם יש ילדים בבית, הם לא יוכלו לגשת אליהם.

טיפ חמישי – ארון ומדפים

אל תסתפקו רק במבנה המחסן עצמו, מחסני גינה כוללים גם ארונות ומדפים תשתמשו בהם וכן בקופסאות שונות בשביל לאחסן את הכלים והמכשירים. זה יקל עליכם את הארגון במקום.
מודעות:
דילוג לתוכן