עולם עיצוב הבית

איך להבחין במחסני גינה איכותיים?

מי שמסתובב כיום בקרב חנויות לבית ולגינה או בקרב אולמות תצוגה של חברות אשר משווקות מחסני גינה, יכול לשים לב שישנם סוגים של מחסנים, דוגמאות מגוונות בשלל עיצובים. לא פשוט להחליט איזה מחסן גינה לקנות, גם לא תמיד קל לדעת איזה מחסן הוא איכותי ואיזה פחות.

במאמר זה אנחנו נציג מספר פרמטרים אשר יעזרו לכם להבחין האם ה- מחסני גינה בו אתם מעוניינים הוא אכן איכותי או כזה שעדיף לכם לוותר על קנייתו ולהשקיע את כספכם במחסן אחר. מאחר והאופציות הן רבות, חשוב לדעת מה מחסן איכותי ומה לא.

לפני שנתחיל רק נציין, אם אתם מעוניינים לרכוש מחסני גינה , תעשו זאת בחנות שאתם יכולים לראות את המחסן מול העיניים, לבדוק מה יש ומה אין בו, לגעת בחומר ממנו הוא עשוי וכן לשאול את צוות המקום שאלות אודותיו. אומנם ניתן לרכוש מחסני גינה באינטרנט, אך מדובר כאן בהשקעה כספית לא קטנה שמתחילה במאות שקלים ולכן עדיף לבצע את הרכישה בחנות ולא דרך אתר אינטרנט.

כיצד נדע שהמחסן שאנחנו רוצים לרכוש הוא איכותי?

דבר ראשון שעלינו לבדוק זה את החומר ממנו עשוי המחסן. מחסני גינה איכותיים אשר מחזיקים מעמד זמן רב הם מחסני פלסטיק. מדובר בחומר החזק והעמיד ביותר בתנאי מזג אוויר שונים. אומנם ניתן למצוא מחסני מתכת ועץ טובים, אך הם מחזיקים מעמד פחות זמן ונחשבים פחות איכותיים לעומת מחסני פלסטיק שנחשבים חזקים ובטוחים. אפשר למצוא גם מחסני PVC שהם מאוד חזקים ואיכותיים.

הדבר השני שעלינו לבדוק זה את אופן ההרכבה והחיבורים שלו. המחסן אותו נרכוש מגיע אלינו מפורק ואנחנו יכולים לחבר אותו בשטח. לכן שוב שנדע בדיוק כיצד הוא מתחבר וכמה קל לעשות את זה.

נקודה נוספת שעלינו לבדוק היא העיצוב של המחסן. זה מתייחס גם למבנה וגם לצבע. עלינו לבחון שמבנה המחסן מתאים לצרכים שלנו, מה אפשר להכניס לתוכו וכיצד, כמה שטח נטו נשאר לנו לצורך אחסון. מבחינת עיצוב חשוב גם לבדוק כיצד הוא משתלב בגינה, מבחינת צבעים, מראה והאם ניתן לשנות אותו (צביעה מחודשת)

אלמנט נוסף שעלינו לבדוק היא אבטחה. כיצד המחסן ננעל, האם יש אפשרויות לפרוץ אותו וכיצד. מחסנים מגיעים בדרך כלל עם דלת או שתי דלתות, נעילה רגילה וכן עם חלונות לפתחי אוורר. יש לבדוק, האם מדובר בחלונות שניתן לפרוץ אותם בקלות.

הנקודה האחרונה שצריך להתייחס אליה היא חיבור לחשמל. יש לבדוק האם ניתן להכניס במחסן נקודות חשמל וכיצד, כך נוכל לעבוד בתוכו בלי בעיות.

כפי שאפשר לראות ישנן מגוון נקודות שמשפיעות על השאלה האם מדובר במחסני גינה איכותיים אשר משתלמים לנו להשקיע בהם או לא.

מודעות:
דילוג לתוכן